تو یارِ غیر و من همییییشه یارِ تو :)

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

غمگین نیستم.خوشحالم که حداقل برای دوست داشتنت آزادم.چطور میتوانم آرزو کنم که دوست داشتنت دست از سرم بردارد؟این تنها چیزِ دل انگیزی ست که من در این دنیا دارم.دنیای رنگی و قشنگِ من تو را کم داشت.حالا تمامِ گل ها و رودها و کوه ها و پرندگان و اووووو تمامِ دنیام را،مزین میکنم به دوست داشتنت..کلا آدمی هستم که در زندگی دوست داشته ام از هرچیز فقط یکی اش را داشته باشم.یک جوجه،یک مرغ مینا،یک مرغ عشق،یک نوع گل از گلی خاص،یک خرگوشِ کوچولو و ... وقتی که میگویم دوست داشتن ، فقط دوست داشتنِ تو ، بدان که از تهِ دلم به این جمله معتقدم و هیچوقت از کلیشه ها پیروی نکرده ام.در توانم نیست فراموش کردنِ حسی که اولین بار با تو تجربه کرده ام.

دیشب تا ساعت پنج به خاطر این سرماخوردگیِ مسخره خوابم نبرد.یادش بخیر قبلا همیشه میگفتم دوست دارم سرما بخورم.این چند ماه آنقدر در این جمله ی مسخره غرق شده ام که انگار سرما من را خورده..


#ح_جیمی
نویسنده : بازدید : 5 تاريخ : جمعه 20 اسفند 1395 ساعت: 0:41
برچسب‌ها :
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها